Naujienos
Spurtuok kartu!

2017 vasario mėn. 14 d.

Privalumai draudžiant turtą "Lietuvos draudime"

 

        

 

         Dauguma klientų vagystę įvardija kaip vieną iš labiausiai tikėtinų grėsmių savo turtui. Ir ne be reikalo - vagystės vien iš „Lietuvos draudime" apdraustų būstų vyksta kasdien. Daugiausia jų įvykdoma klientų atostogų metu, per šventes ir darbo valandomis.

          Vagys informaciją nusikaltimams renka išmaniai, pasitelkdami socialinius tinklus, pažinčių svetaines ir interneto paieškos sistemas. Jie turi ir savotišką šnipų tinklą, kuris seka žmones ir renka žinias iš būsto savininko draugų, pažįstamų, giminaičių, bendradarbių ar vaikų.

Privalumai draudžiant turtą „Lietuvos draudime"

  • Už pavogtus daiktus atlygina kaip už naujus, neskaičiuoja nusidėvėjimo.
  • Visiems namų turto klientams atlygina žalą už prie parduotuvės ar daugiabučio laiptinėje prirakinto dviračio arba vaikiško vežimėlio vagystę.
  • Pasirinkusiems standartinį arba maksimalų namų turto draudimo variantą atlygina vagystės iš automobilio žalą.
  • Pasirinkusiems standartinį arba maksimalų namų turto draudimo variantą atlygina vagystės iš viešbučio nuostolius lankantis užsienyje - Europos sąjungoje ir Norvegijoje.
  • Pasirinkusiems standartinį arba maksimalų namų turto draudimo variantą atlygina nuostolius, patirtus dėl apiplėšimo už draudimo vietos ribų.
  • Pasirinkusiems maksimalų namų turto draudimo variantą atlygina vagystės iš aptverto sklypo teritorijos žalą.

4 turto apsaugos pakopos

        Vagystės įvyksta kasdien. "Lietuvos draudimo" atlikto tyrimo duomenimis, beveik kas antras apklaustasis yra susidūręs su vagyste savo aplinkoje, 14 procentų apklaustųjų nuo vagių nukentėjo tiesiogiai. Tad labai svarbu, kad klientai pasirūpintų savo namų saugumu visapusiškai

Policijos pareigūnai įvardija keturias turto apsaugos pakopas:

  1. kokybiški langai ir durys,
  2. saugūs užraktai,
  3. įrengta signalizacija,
  4. patikimas pastatų ir namų turto draudimas.

 

 "Lietuvos draudimo" informacija

Partneriai: