Apie mus
Spurtuok kartu!

UADBB „Jūsų spurtas", įsikūrusi 2005 m. birželio 1 d. ir startavusi 83 pozicijoje brokerių reitingo lentelėje pagal pajamas, jau per pirmuosius metus sėkmingai spurtavo, ir šoktelėjo į 9 vietą, o nuo 2006 m. nebeužleisdama pozicijų tvirtai laikosi Lietuvos brokerių įmonių TOP 10-tuke.

Draudimo brokeriai Lietuvoje pradėjo veikti 1994m., tarp jų ir 4 UADBB „Jūsų spurtas" akcininkai. Šiandien mūsų komandą sudaro jau 21 draudimo profesionalų, kurie dirba išskirtinai Jums. Iš jų net 19 brokerių ir 2 draudžiamųjų įvykių administravimo specialistai.

UADBB „Jūsų spurtas" bendradarbiauja su visomis Lietuvoje registruotomis draudimo kompanijomis ir keliais užsienio partneriais.

Mūsų veikla apima visų įmanomų draudimo paslaugų spektrą tiek verslui, tiek privatiems asmenims. Išssiaiškinsime Jūsų poreikius, identifikuosime gresiančias rizikas, parengsime individualius draudimo projektus ir rasime efektyviausius rizikų valdymo sprendimus būtent Jums. Atsitikus draudžiamajam įvykiui, mes visada būsime šalia pasirengę Jums pagelbėti.


Partneriai: